Paylaş : TR | EN
Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

 

Eksen Teknoloji, Kalite Modeli olarak kabul edilmek isteyen bir şirkettir. Kalite bunun temel ilkesidir. Yönetim, beklentilerini tam olarak yerine getirme hedefiyle, ilgili taraflara her zaman kaliteli ve yenilikçi ürünler, çözümler ve hizmetler sunmayı taahhüt eder. Şirket yönetimi ve personeli, her Eksen Teknoloji aktivitesinin kalitesini sürekli olarak iyileştirmeye kendini adamıştır.

Öncelikli hedefimiz, sunduğumuz ürünlerin ve hizmetlerin müşterilerimizin kalite gereksinimlerini karşılamasını, geleneksel uygulama programlarına uymasını ve finansal performansı optimize etmesini sağlamaktır.

Bu hedefe ulaşmak için, Şirket Yönetimi Ttfaaliyetler de ve tüm çalışanlarda sürekli kalite iyileştirme, şirketin iş planlaması ve organizasyon hedeflerinin ayrılmaz bir parçası olarak kabul edilir.

Şirket Yönetimi, hedeflerine ulaşmak için gerekli tüm kaynakları sağlamayı taahhüt eder ve şirket personeli, görevlerini Kalite Yönetim Sisteminin gereklerine uygun olarak yerine getirmeyi taahhüt eder.

Kalite Yöneticisi, Sistemin verimliliğini sürekli olarak artırmak için, kalite sorunlarını tanımlamak, çözümleri tanıtmak, önermek veya teklif etmek ve çözümlerin uygulanmasını onaylamak konusunda açık bir yetkiye ve özgürlüğe sahiptir.

Her çalışan, kendisine sağlanan eğitim ve gelişim fırsatlarından ve kendisine sunulan imkânlardan en iyi şekilde yararlanarak, Kalite Yönetim Sisteminin prosedürlerine uymalı ve gelişimine katkıda bulunmalıdır. Hem Şirket Yönetimi hem de çalışanlar, Eksen Teknoloji nin kalite için bir referans noktası olarak tutmaya kendilerini adamıştır.

 

Müşterilerimize en doğru hizmeti verebilmek amacıyla 2019 yılında kurulmuş olan

EKSEN TEKNOLOJİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Ürünlerinde metal sac kullanan tüm sektörlerin talebini karşılayabilmemiz ,

Eksen Lazer

in geniş ürün yelpazesini ve farklılığını ortaya çıkartmaktadır. Metal Sektöründe

Punch Kesim

,

Lazer Kesim

,

Makas Kesim

,

Abkant Sac Büküm

,

Silindir Büküm

,

Profil Lazer Kesim

,

Profil Büküm

,

Argon Kaynak

,

Gazaltı Kaynak

,

Paslanmaz Kaynak

,

Alüminyum Kaynak

,

Tig Kaynağı

,

Galvaniz Kaplama

ve

Elektrostatik Toz Boya

Hizmetlerinin yanında müşterilerimizden talep gelmesi doğrultusunda Tasarım hizmeti de vermekteyiz. 12 KW Gücünde 2000x4000 Tabla ile 0,05 mm kalınlığındaki sacdan 40 mm Sac a kadar Çapaksız bir şekilde lazer kesim yapmaktayız.

Pirinç Lazer Kesim

,

Bakır Lazer Kesim

,

Hardox Lazer Kesim

,

Yay Çeliği Lazer Kesim

,

Paslanmaz Lazer Kesim

,

Galvaniz Lazer Kesim

,

Siyah Sac Lazer Kesim

,

HRP Sac Lazer Kesim

,

Profil Lazer Kesim

,

Alüminyum Lazer Kesim

Hizmetlerini kaliteli şekilde sunmaktayız. Müşterilerimizin bu konuda bize duymuş olduğu güven, bugüne kadar

Eksen Lazer

’in yukarı doğru ivmelenmesinde büyük pay sahibi olmuştur. Yakalamış olduğumuz bu sinerji ile ihracat bazlı çalışmalar da yaparak, en kısa zamanda ülke ekonomisine katkı yapmayı hedeflemekteyiz.